top of page

Наша команда

На світанку 24 лютого 2022 року наше життя змінилось назавжди. Ворожа агресія росії стала справжнім викликом для нашого народу. Але трагедія навчила нас бути сильними і об'єднатися для захисту нашої країни. 


У момент, коли наші міста потерпали від ворожих обстрілів окупантів, а Чернігів, яке є рідним містом для частини учасників фонду, було відрізане від решти України, ми зрозуміли, що нам потрібно діяти. Без зволікання ми зібрали гроші на закупівлю продуктів харчування для тих, хто потребує допомоги, адже в місті починала наростати гуманітарна катастрофа. 


І тоді ми побачили, що багато людей хочуть допомогти і підтримати тих, хто поруч. Тому ми вирішили об'єднати свої зусилля, свій досвід і свою пристрасть і створити Благодійний фонд - Волонтерське об'єднання «Співдружність-22»! Разом ми здатні реалізовувати більш масштабні проекти та допомагати військовим та цивільному населенню. 


Завдяки нашій юридичній реєстрації ми можемо бути більш прозорими в своїй діяльності та залучати більше ресурсів для допомоги, в тому числі і з-за кордону.  

Ми запрошуємо всіх, хто прагне допомогти нашим захисникам і нашому народу, долучитися до нашої спільної справи. Разом ми зможемо зробити більше і допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

Наші досягнення

Наші принципи

Актуальність

всі потреби і характеристики погоджуються з отримувачем

Швидкість

ми беремося за невеликі партії, тому доставляємо допомогу максимально швидко

Прозорість

вся отримана допомога оформлюється та передається офіційно

Вектор

Ми допомагаєм військовим, які звертаються з проханнями, складними для одного волонтера, але занадто малими для великих благодійних фондів. Ми купуємо, як окремі предмети (бронежилети, шоломи, рукавички та інше, необхідне для безпеки військових), так і великі речі, які потрібні цілим військовим частинам. Наприклад: генератори, дрони, тепловізійне обладнання та інше.

 

Наша мета - надавати допомогу Силам оборони України, яка допоможе їм виконувати свої завдання ефективно, а відтак зберігати життя та наближати перемогу.

Ми цінуємо кожну гривню, що надають наші донори, тому наше кредо - максимальна прозорість. Отже, для співпраці з нами, щонайменше запит від військових з печаткою частини/підрозділу, підписаний командиром. Після передачі допомоги, нам буде потрібен підписаний акт-прийому передачі щоб надати звіт нашим благодійникам. Знаємо, що іноді буває складно оформити ці документи, але це той мінімум, що забезпечує ту саму прозорість перед людьми і державою.

bottom of page