top of page

Наша команда

На світанку 24 лютого 2022 року наше життя змінилось назавжди. Ворожа агресія росії стала справжнім викликом для українського народу. Ця трагедія навчила нас бути сильними та об'єднатися для захисту нашої країни. 

 

У момент, коли наші міста потерпали від ворожих обстрілів окупантів, а Чернігів, яке є рідним містом для частини волонтерів Фонду, було відрізане від решти України, ми зрозуміли, що нам потрібно діяти. У місті починала наростати гуманітарна катастрофа. Без зволікань ми організували збір коштів на закупівлю продуктів харчування для тих, хто їх потребував. На наш заклик про допомогу відгукнулося чимало небайдужих, і тоді ми побачили, що багато людей хочуть допомогти та підтримати тих, хто поруч. 

 

Розуміючи, що разом ми здатні реалізувати більш масштабні проєкти та допомагати не лише цивільному населенню, а й військовим, ми вирішили об'єднати свої зусилля, досвід та пристрасть, і створили волонтерське об'єднання — Благодійну організацію "Благодійний фонд "Співдружність-22"!

 

Ми - офіційно зареєстрована неприбуткова благодійна організація однодумців та патріотів! Наша діяльність є прозорою, завдяки чому ми можемо залучати більше ресурсів для надання допомоги, в тому числі, і з-за кордону. Зараз робота Фонду орієнтована на допомогу військовим. Усі зібрані Фондом кошти йдуть на допомогу Силам оборони України, а операційні витрати на утримання Фонду покриваються за рахунок членських внесків його учасників.

 

Ми запрошуємо всіх, хто прагне допомогти українським захисникам та захисницям, і незламному українському народу, долучитися до нашої спільної справи. Разом ми зможемо зробити більше і допомогти тим, хто цього найбільше потребує! 

 

Разом до перемоги!

Наші досягнення

Наші принципи

Актуальність

Всі потреби і характеристики погоджуються з отримувачем

Швидкість

Ми беремося за невеликі партії, тому доставляємо допомогу максимально швидко

Прозорість

Вся отримана допомога оформлюється та передається офіційно

Вектор

Ми допомагаємо військовим, які звертаються до нас із запитами, складними для одного волонтера, але занадто малими для великих благодійних фондів. Ми купуємо, як індивідуальні речі (бронежилети, шоломи, рукавички та інше, необхідне для безпеки військових), так і великі речі, які потрібні цілим військовим частинам (генератори, дрони, тепловізійне обладнання та інше).

 

Наша мета - надавати допомогу Силам оборони України, що допоможе їм виконувати свої завдання ефективно, а відтак зберігати життя та наближати перемогу.

 

Ми цінуємо кожну гривню, що надають наші донори, тому наше кредо - максимальна прозорість! 

Отже, для співпраці з нами, щонайменше необхідно:

запит від військових з печаткою частини/підрозділу, підписаний командиром; 

після передачі допомоги, нам буде потрібен підписаний акт приймання-передачі, щоб надати звіт нашим благодійникам;

обов’язково надати фото- чи відеозвіт про отриману допомогу. 

 

Знаємо, що іноді буває складно оформити ці документи, але це той мінімум, що забезпечує ту саму прозорість перед людьми та державою.

bottom of page